WP_20180507_14_01_32_Pro

Przedszkole Nr 118
z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Nowolipie 31A
01-002 Warszawa
tel: (22) 838 49 35

Programy i innowacje

 

 

Szkolenia dla rodziców na temat walki z depresją dzieci i młodzieży.

http://edukacja.warszawa.pl/specjalne-potrzeby-edukacyjne/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna/22808-szkolenia-dla-rodzicow-na
 

Szanowni Rodzice

Zachęcam do zapoznania się z kampanią „Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach” realizowanej przez zespół ekspertów Narodowego Instytutu Leków w ramach programu polityki zdrowotnej Ministra Zdrowia.


Pozdrawiam
Agnieszka Wróbel – Dyrektor

 

ROWEROWY MAJ
 
Rowerowy Maj promuje zdrowy styl życia, zrównoważoną mobilność, ekologię i popularyzuje rower jako środek transportu. Zasady kampanii są bardzo proste: przez cały maj zachęcamy dzieci, aby codziennie docierały do przedszkola w sposób aktywny - na rowerze, hulajnodze lub rolkach. Dzieci podczas drogi ćwiczą swoją koordynację, uczą się samodzielności, odpowiedzialności, zdobywają praktykę w zakresie zrównoważonej mobilności. Poranny wysiłek fizyczny poprawia również koncentrację.
 
Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „dla klimatu” – pragniemy w ten sposób podkreślić jak ważne są codzienne decyzje transportowe w kontekście ochrony naszej planety. W związku z tym przewidujemy dodatkowe akcje informacyjne w trakcie trwania kampanii, jak i na jej zakończenie. W zamian za aktywną podróż przedszkolaki otrzymują od nauczyciela dwie naklejki: jedną na swój dzienniczek rowerowy, drugą na plakat grupowy. W skali miasta nagradzamy 3 najaktywniejsze placówki, przekazując im na przykład mobilne miasteczka ruchu drogowego, czy komplety rowerów. W każdym przedszkolu i w każdej szkole najaktywniejsza grupa bądź klasa wygrywa ciekawe nagrody rzeczowe lub w formie wycieczek, czy warsztatów.
 

Kontakt

Przedszkole nr 118
z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Nowolipie 31A
01-002 Warszawa

TEL: (22) 838 49 35

e-mail:
p118@eduwarszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.