Kadra

Kadra pedagogiczna Przedszkola nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, podnoszące swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Wszystkie nauczycielki ukończyły studia wyższe, systematycznie uczestniczą w różnego rodzaju kursach, szkoleniach i warsztatach, a zdobyte doświadczenia i nowe pomysły wdrażają do pracy z dziećmi. W przedszkolu zapewniamy dzieciom opiekę i wszechstronny rozwój dzięki stosowanym nowoczesnym metodom pracy dostosowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci.

Praca z dziećmi opiera się na:

• Programie wychowania przedszkolnego „Od przedszkolaka do pierwszaka" autorstwa Iwony Brody

• Programie własnym „Jestem zdrowym przedszkolakiem”

• Programie Edukacji matematycznej wg prof. E. Gruszczyk– Kolczyńskiej

• Elementach metod: C. Orffa, R. Labana, W. Sherborne, P. Dennisona i pedagogiki zabawy