Dzień Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy już 22 listopada – wizytą Misia Paarusia z Polskiej Akademii Aktywnego Rozwoju. Włączając się w akcję „Wychowanie

przez czytanie” – dzieci z wszystkich grup wysłuchały opowiadania pt. „Miś Paaruś spotyka Filcia” urozmaiconego występami olbrzymiego misia. Wszystkie dzieci otrzymały książeczki z dalszymi przygodami Misia Paarusia.

Światowy Dzień Pluszowego Misia zakończono – urządzeniem „Szpitala Pluszowego Misia” przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział
w Warszawie. Każdy przedszkolak miał możliwość poddać swojego misia specjalistycznym badaniom oraz założyć niezbędne opatrunki i wykonać leki. Zdrowe, szczęśliwe misie wróciły z przedszkolakami do domów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładkach poszczególnych grup.